A "kishiba":
Nehéz pontosan definiálni, de talán "töltési anomáliának" hívnám.
Csinál(t) olyat a telefon, hogy látszólag feltöltött állapotban, egyszerűen kikapcsolt.
Aztán csak töltőre való rádugás után tért magához.
Tehát, mintha esetenként rosszul jelezné a töltöttséget.
Egy hónapja nincs használatban, és most egy héten keresztül teszteltem, SIM-kártya nélkül, hogy mi történik.
Néha kézbevettem, neteztem rajta és néztem a merülést, kikapcsolást.
Nos így nem jött elő a probléma.
Engedtem lemenni 1 százalékra töltés kijelzést, és még úgy sem kapocsolt ki! (aztán rádugtam töltőre)
Ezzel együtt nem tudom hibátlanként eladni, csak az licitáljon aki bevállalja a fent írtakat!
Komolyabb (pesti) szervizben a telefon nem volt.
A aksija ki lett cserélve, így egyrészt nem az a probléma, másrészt akksija szinte új.
A kijelzője is nemrég lett cserélve.
E mellet ajándékba adok egy bontatlan kijelző védő fóliát, valamint lightning kábelt.
A készülék hivatalosan szolgálató független.
Semmiféle lock (itunes, icloud stb) nincs rajta.
Minimálár nincs!
Csere nem érdekel.
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2014-11-09 14:37
. Apple iPhone 5 16GB - Kishibás - Jelenlegi ára: 1 Ft
2014. november 2., vasárnap
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése